Způsoby platby

Dobírka

Dobírka = 31 Kč
Platba na dobírku znamená, že za balíček zaplatíte přímo poštovnímu doručovateli nebo kurýrovi přepravní služby, který Vám zásilku přiveze. Cenu balíčku tedy uhradíte hotově při převzetí.
Platí pouze v rámci ČR.


Platba PayU

Rychlý převod z účtu = 0 Kč
Převod přes rozhraní Vaší banky Vám umožňuje okamžité a bezbečné zaplacení objednávky. Po výběru banky a odeslání objednávky budete přesměrováni do rozhraní Vaší banky, kde se jen přihlásíte. Všechny údaje jako je variabilní symbol, číslo účtu a částka jsou automaticky vyplněny. Po potvrzení platby vyčkejte na přesměrování zpět na náš e-shop. Pokud se převod přeruší nebo nedokončí, nebude ani objednávka dokončena. Taková objednávka není v systému a neobdržíte žádný e-mail o jejím přijetí. Banky, které podporují rychlý převod: ČSOB, Raiffeisenbank, Era, Fio banka, GE Money Bank, m Bank, PaySec, Česká spořitelna, Sberbank.

Rychlý převod nelze nahradit klasickým převodem.


Platební kartou on-line

Platební kartou "on-line" (VISA, MasterCard) = 0 Kč
Přijímáme karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Vydavatelské banky umožňují používání embosovaných (reliéfních) karet.
Použití elektronických karet VISA Electron a Maestro je možné pouze v případě, že to umožňuje Vaše vydavatelská banka.
Dále některé banky vydávají tzv. virtuální karty, které jsou určeny výhradně k nákupu na internetu.
INFORMUJTE SE U SVÉ BANKY O MOŽNOSTI POUŽÍVÁNÍ VAŠÍ KARTY K PLACENÍ NA INTERNETU.

Informace o bezpečném placení


Hotově při osobním převzetí

V hotovosti při osobním vyzvednutí = 0 Kč
Po automatickém potvrzení přijetí objednávky obdržíte ještě jeden e-mail s informací o reálné rezervaci konkrétního zboží.
Rezervace zboží je možná pouze na prodejně, na které se zboží momentálně nachází. Zasílání zboží mezi prodejnami v současné době není možné.
Platba kartou na místě je možná. Následně můžete navštívit vybranou prodejnu. Kopii objednávky pro jistotu a rychlé odbavení vezměte s sebou.
Před zaplacením objednávky v hotovosti si zboží pečlivě vyzkoušejte a překontrolujte. Objednávka zboží není závazná. Rezervace objednávek trvá 7 dnů od potvrzení přijetí objednávky Prodávajícím. Platí pouze v rámci ČR.